Dani Mosoraša

dani-mosorasa

Bliži se prvi vikend u listopadu kada tradicionalno obilježavamo naše dane- Dane Mosoraša. S tom manifestacijom smo započeli 2008. g. proslavom godišnjice opće planinarske škole 2007.g., a tijekom godina je prerasla u okupljanje i druženje svih članova i njihovih prijatelja na našoj najdražoj planini i označavala početak planinarske sezone.

SUBOTA 03.10.2020.g.

jutro- tradicionalna misa na najvišem vrhu Mosora
popodne- okupljanje i druženje članova i prijatelja uz gradele

NEDJELJA 04.10.2020.g.
10:00 h- čišćenje livade i okoliša oko planinarskog doma i zalijevanje hrastića koje su posadili vrijedni volonteri i sudionici Mosor Film Festivala
Noćenje- zbog epidemioloških mjera u domu je raspoloživo samo 30 kreveta (za rezervaciju se javite našem domaru Špiru098/659-442), ali savjetujemo noćenje u šatorima.

Ponesite nešto za ispeć na gradele, dekicu, dobro raspoloženje i vidimo se na Mosoru!