Pokloni za djecu iz doma u Lovranu

PDFIspis

LovranČlanovi HPD "Mosor" se od samih početaka rada Društva uz brojne druge aktivnosti vezane uz planinarstvo uključuju kroz tadašnju Humanu sekciju i u brojne hvalevrijedne akcije prikupljanja pomoći za one kojima je ona najpotrebnija.

 

 

Pomoć se zadnjih godina prikupljala kako za planinare koji se bore s bolešću, za bolesnu djecu naših članova, tako i za napuštene kućne ljubimce u splitskom Azilu, a posljednjih su se nekoliko tjedana u prostorijama "Mosora" prikupljali pokloni za djecu bez roditelja iz doma u Lovranu i moramo pohvaliti naše članove koji su s velikim žarom pristupili akciji. Prikupljene su tako velike tri kutije raznih poklona, za koje smo uvjereni da će razveseliti one kojima su namijenjeni. Ovakve će se akcije i dalje redovito održavati u "Mosora", pa Vas pozivamo da nam se pridružite prvom prigodom i nekome bar na jedan dan život učinite ljepšim.

 

Tekst: Denis Vranješ