Ljetna alpinistička škola 2019.

ao-skola

Približava se početku još jedna ljetna alpinistička škola u organizaciji AO HPD Mosor pa pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže. Prijave su otvorene od 28. kolovoza do 11. rujna 2019.

TKO ORGANIZIRA ŠKOLU?
Školu organizira HPD Mosor iz Splita. Škola se odvija u skladu s Općim programom školovanja u HPS-u, prema posebnom Programu školovanja Komisije za alpinizam.

CILJ ŠKOLE
Cilj školovanja na ljetnoj alpinističkoj školi nadogradnja je osnovnih planinarskih vještina i znanja.

TRAJANJE ŠKOLE
21.09.2019.-10.11.2019. (6-8 tjedana)

UVJETI ZA UPIS
Kandidati moraju zadovoljiti sljedeće uvjete za upis: najmanje 15 godina starosti, završena osnovna škola, završena opća planinarska škola, fizičko i psihičko zdravlje, članstvo u planinarskoj udruzi članici HPS-a. Broj polaznika je ograničen.

POSTUPAK PRIJAVE
Prijave su otvorene u periodu od 28.08.2019.. do 11.09.2018. godine zaključno u 23:59. Prijava se obavlja isključivo putem prijavnice dostupne na donjem linku. Naknadne prijave nisu moguće.
Razgovor s kandidatima bit će na izletu 14.09.2019., u slučaju lošeg vremena dan kasnije, o čemu će svi kandidati biti pravovremeno obaviješteni.
Dolazak na ovaj izlet je obavezan za sve kandidate.
Konačna lista upisanih u školu će se poslati dana 17.09.2019. svim kandidatima na e-mail adresu najavljenu u prijavi.

OPREMA?
Poželjno je da polaznici imaju osnovnu osobnu opremu (pojas, kacigu, sprave za osiguravanje.....), a opremu koja vam nedostaje osigurat će Društvo.

voditelj škole – Ana Buklijaš