Učlanjenje

Ako se želite priključiti veseloj ekipi u druženju i zdravom životu u planinama diljem Hrvatske, pa i šire, najbolji korak da to učinite je da postanete član našeg planinarskog društva. Ukoliko se odlucite učlaniti u naše planinarsko društvo otiđite do Sinovčićeve 2 ispunite pristupnicu, te uplatite člansku iskaznicu u iznosu od 10 kn / 1,33 € i godišnju članarinu:

60 kn / 7,96 € (ukupno 70 kn / 9,29 €) - umirovljenici, studenti, učenici
100 kn / 13,27 € (ukupno 110 kn / 14,60 €) - ostali

i dobit ćete člansku iskaznicu Hrvatskog planinarskog saveza i markicu za tekuću godinu.

Tečaj konverzije: 1 euro = 7,53450 kuna

Zbog epidemiološke situacije, uveli smo mogućnost uplate članarine elektronskim putem, a markica će Vas čekati u tajništvu nakon izvršene uplate.

Informacije za uplatu elektronski putem su:
Naziv primatelja: Hrvatsko planinarsko društvo Mosor
Adresa primatelja: Sinovčićeva 2, Split
IBAN primatelja: HR4924070001100579795
Model: 00
Poziv na broj odobrenja: 2022
Opis plaćanja: Članarina za 2022. – ime

Novi članovi pri učlanjenjem ispunjavaju Pristupnicu koju možete poslati na email ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ). Pristupnicu možete preuzeti na linku:

PRISTUPNICA

Svi članovi imaju povlastice prilikom boravaka u planinarskim domovima u Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni i Hercegovini - 50% popusta na cijenu noćenja na temelju potpisanog bilateralnog ugovora o jednakim povlasticama za planinare u obje države, osiguranje u slučaju nezgode, popust od 10-20% za kupnju planinarske obuće i odjeće u trgovinama "Iglu šport" u Splitu, Starigrad Paklenici, Rijeci i Zagrebu.

Članstvo u Društvu također daje pravo članovima sudjelovanje u radu, školovanju i akcijama stručnih komisija HPS-a.

SASTANCI I DRUŽENJE ČLANOVA

(COVID - privremeno radno vrijeme)

UTORKOM

OD 17 DO 21 SATA